wrzesień 24, 2023
Strona główna » Koty do adopcji – pilne!
Koty do adopcji

Niespełna 2 miesiące temu przygarnęliśmy z opuszczonej działki 3 bezdomne kocięta. Dziś są już zdrowe, odchowane, wesołe, mają około 6 miesięcy i koniecznie potrzebują docelowego dobrego domu. Są to czarny oraz szary kocurek i szara kotka. Merlin, Joda i Joko. Jest to rodzeństwo, ich mama też jest już wysterylizowana i żyje na wolności.
Po prawie dwóch miesiącach kociaki są już odkarmione. Wszystkie korzystają oczywiście z kuwety, mają swoje książeczki zdrowia, zostały zaszczepione przeciwko kocim chorobom.
Mogą być zarówno kotami wychodzącymi jak i wyłącznie domowymi.
Może znajdzie się ktoś chętny na takiego fajnego małego przyjaciela? U nas nie mogą zbyt długo zostać, bo mamy jeszcze swoją “stacjonarną” 16-letnią kotkę Kicię i przygarniętego rok temu kocura Neptuna o trzech łapach. Neptun póki co opiekuje się maluchami jak wzorowy ojciec – wylizuje, przytula, dogląda.
Jednak największą przeszkodą jest moja alergia na kocią sierść. Dwa koty jakoś jeszcze wytrzymuję ale przy pięciu jest koszmar.
Jeśli będzie ktoś chętny, to proszę o zgłoszenie się na maila. Mogę dowieźć kota do domu docelowego w promieniu 100 km od Rudy Śląskiej. A najlepiej to wziąć od razu dwa – wtedy niepotrzebny jest w domu telewizor.
Jedyny warunek – nowy właściciel podpisuje umowę adopcyjną!

Poniżej kilka zdjęć tych maluchów.

1 thought on “Koty do adopcji – pilne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish
%d bloggers like this: