wrzesień 22, 2023
Strona główna » Spotkanie w Bibliotece Śląskiej
Spotkanie w Bibliotece Śląskiej

Spotkanie trwa

Spotkanie autorskie z czytelnikami w Bibliotece Śląskiej

Dzisiaj (19.02.2020 r.) miałem okazję spotkać się z czytelnikami w szacownych murach Biblioteki Śląskiej. To duży dla mnie zaszczyt, że mogłem tam być ja, początkujący poeta i pisarz. Spotkanie otworzył dyrektor BŚl. pan prof. Zbigniew Kadłubek, a poprowadziła je pani dr hab. Małgorzata Myśliwiec. Rozmowę zaczęła nietypowo, bo od uhonorowania pięknymi storczykami osoby, dzięki której wyrozumiałości i cierpliwości mogły i dalej mogą powstawać moje powieści i wiersze, czyli mojej żony. Rozmawialiśmy nie tylko o mojej ostatniej powieści, ale o całej mojej dotychczasowej twórczości, a także o planach na przyszłość.

Miłym akcentem była też obecność ekipy regionalnej telewizji Śląska.tv, mojego patrona medialnego. Poniżej zamieszczam link do relacji telewizyjnej, przygotowanej przy tej okazji, a także załączam zdjęcia autorstwa pani Martyny Majewicz ze Ślaskiej.tv.

Pięknie dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas i pojawili się na spotkaniu, a także osobom, które przygotowały spotkanie od strony organizacyjnej.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=v0YB045JIfs[/embedyt]

A tu relacja fotograficzna ze spotkania

 

2 thoughts on “Spotkanie w Bibliotece Śląskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish
%d bloggers like this: