wrzesień 22, 2023
Strona główna » Miniksięgarnia

Ruszyła moja miniksięgarnia

Przez kilka miesięcy nie odzywałem się na blogu, pewnie zatem część z moich blogowych gości zapomniała już, że on istnieje. Po prostu byłem trochę zarobiony, przygotowywałem do druku mój zbiór opowiadań Zdarzyło się, który szczęśliwie ukazał się na początku listopada i to od razu w dwóch postaciach: w wydaniu tradycyjnym papierowym oraz jako e-book (w formatach .epub i .mobi). Książka dostępna jest w sieci i w niektórych księgarniach stacjonarnych. Doczekała się też pierwszych ocen i recenzji, które ku mojej radości są bardzo pozytywne.

Teraz przychodzę do Was z kolejną nowością, parę dni temu uruchomiłem swoją własną księgarnię internetową, w której oferuję książki mojego autorstwa. Prawie wszystkie, bo niestety nakład papierowego wydania powieści Mój drugi brzeg jest już wyczerpany, ale… dostępne są w sieci e-book i audiobook. No a gdyby czytelnicy byli jednak zainteresowani tradycyjnym wydaniem, to jestem gotów ponowić druk.

Moja miniksięgarnia działa bez zarzutu, pierwsze transakcje już się skutecznie dokonały. Dodam tylko, że każda zakupiona tutaj książka opatrzona będzie osobistą dedykacją. Opinie czytelników o moich powieściach, opowiadaniach i wierszach znajdziecie zarówno na portalach typu lubimyczytac.pl jak i na profilach instagramowych wielu czytelniczek i czytelników.

Szczególnie polecam Wam zbiór opowiadań obyczajowych Zdarzyło się, który jest niezwykle starannie i pięknie wydany. To moja duma.

Jak się dostać do mojej księgarni? Wystarczy wybrać z menu bloga zakładkę „Sklep” i natychmiast znajdziecie się w księgarni. A jeśli chcecie dostać się tam z zewnątrz, trzeba wpisać link https://sklep.muzyczyszyn.pl.

Zapraszam serdecznie na zakupy. Zbliżają się doskonałe okazje (Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki) by zrobić miły prezent komuś bliskiemu. No i do północy 15 stycznia obowiazuje10% rabat na zakupy. Wystarczy przy płatności podać kod rabatowy Y3F2BU42.

PS. Moje trzy strony internetowe połączone są ze sobą, jeśli więc znajdziesz się na jednej z nich, łatwo możesz przejść na każdą inną.

PS2 Będę wdzięczny za wszelkie spostrzeżenia i uwagi związane z działaniem mojej księgarni internetowej.

Poniżej zrzut ekranu głównego mojej księgarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish
%d bloggers like this: