wrzesień 24, 2023
Strona główna » Nowości w sklepie internetowym

Jak wiecie w styczniu tego roku otworzyłem swój sklep internetowy z książkami. Początkowo znalazły się w nim wyłącznie książki mojego autorstwa, te wydane przez inne wydawnictwa i te wydane samodzielnie przeze mnie.

Niedawno temu zwróciło się do mnie paru znakomitych autorów z propozycją, bym poprzez mój sklep udostępniał również ich książki. Zdecydowałem się to zrobić. Jednakże przyjąłem zasadę, że nie biorę wszystkiego „jak leci”. Książka musi mnie samego zainteresować, musi też być zgodna z moim poczuciem wartości i estetyki.

Uważni obserwatorzy mojego sklepu https://sklep.muzyczyszyn.pl zauważyli zapewne, że zapowiedź tej nowości już znalazła się na czołowym banerze strony.

Teraz nadszedł czas na realizację tej nowej inicjatywy. W głównym menu pojawiła się zakładka „Nasi autorzy”. Będą tam przedstawiane sylwetki autorów książek, które znajdą się w mojej ofercie. Ich książki będą oczywiście od razu dostępne do zakupu.

Pierwszym gościem w moim sklepie będzie pani Katarzyna Anna Urbanowicz i jej wydana parę lat temu powieść Papieżyca odwrócona. Szczegóły niebawem. Zapraszam do odwiedzin i zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish
%d bloggers like this: